Ráda píšu porodní příběhy nově narozených miminek.
Ráda fotím, zachytávám emoce při porodu a po něm.
Ráda píšu porodní příběhy nově narozených miminek. Ráda fotím, zachytávám emoce při porodu a po něm.
Říkáte si proč, když už to po tolika letech musí být normální? Není. Vždy jsem toho plná. Vždy je mé srdce plné emocí - dojetí, překvapení, lásky, údivu, něhy, vděčnosti, ale někdy i trápení, zklamání a smutku. Každý příchod miminka je jiný, tak jiný a originální, jako jsme každý z nás. A proto cítím, že je krásné tento okamžik zachytit na trvalo.
Sebastian Porod v porodnici Vybírám jeden z dalších příběhů v mém srdci a posílám k vám, pro inspiraci, podporu a ladění se na přirozený a krásný porodní den. Jsem u kamarádky, když vtom mi přichází zpráva do Sama, že jeho ženě Míši odtéká plodová voda a má mírné stahy. Je odpoledne, po 16 hodině. Píšeme si, jak jsou dlouhé a po půl hodině Sam volá, že už to zesílilo, o půl páté vyjíždím.
Alžběta Ambulantní porod Majku a jejího muže Standu poznávám na předporodním setkání pár měsíců před porodem. Čekají druhé miminko a už první Terezku rodili s dulou před pár lety v Brně. Představu o mé podpoře tedy mají a můžeme si povídat i o jiných důležitých věcech, jako je třeba vyrovnání se s některými událostmi v životě, které by mohly porod ovlivnit. Příprava na porod není tedy jen o předání informací, ale i psychické práci na sobě.
Amálie Porod doma Je to už nějaký ten pátek, co přišla na svět. Přesto si na ni často vzpomenu, přesto cítím krásné propojení s ní i celou její krásnou rodinou. Když jsme se na porod připravovali, Zuzka i její muž David byli naklonění variantě porodu doma. Vnímala jsem, že Zuzka to cítí hlavně tělem a srdcem, David zodpovědně zapisoval a v hlavě přemítal o všech možnostech.
Líbily se Ti tyto porodní příběhy? O dvaceti dalších krásných vědomých zrozeních si můžeš přečíst v online kurzu Dva v jednom. Mohou být součástí Tvé duševní přípravy na porod a velkou inspirací.
Nebo můžeme takový příběh zažít spolu.