Cítíš, že ve svém životě potřebuješ něco odložit?
Uvolnit? Změnit? Pochopit?
Přijmout nebo odpustit?
Cítíš, že ve svém životě potřebuješ něco odložit?
Uvolnit? Změnit? Pochopit?
Přijmout nebo odpustit?

Terapie s duší

Někdy prožijeme ve svém životě situace, které jsou velmi nepříjemné a zatěžují naši mysl a naše srdce po mnoho měsíců i let. Připomínají se, prožíváme je ve své mysli znovu a znovu a přítomnost nám uniká. Nenech se zahltit, odlož, co už nepotřebuješ a nemůžeš změnit. Pomůžu Ti uvolnit emoce, které jsou s negativními zážitky spojené.

Já si ze studia na gymnáziu pamatuji hodinu dějepisu. Učitelka mě přede všemi zesměšnila, že nevím datum události, která se stala v historii. Tato situace byla pro mě velmi náročná, utekla jsem ze třídy a poprvé v životě za sebou bouchla dveřmi a dala najevo nesouhlas. Co myslíte, proč si to pamatuji? Tento prožitek je spojený s emocemi a vryl se velmi hluboko.

Dnes po zpracování se nad touto vzpomínkou usmívám a chválím sama sebe za odvahu projevit nesouhlas s tím, jak se mnou mluvila. Emoce jsou uvolněny, nastal klid. Takových prožitků a mnohem těžších máme za sebou hodně a naše duše se už nechce zabývat něčím, co je staré. Žijme přítomností!

Na setkání za mnou přicházejí především ženy, ale občas zavítá i nějaký muž.
Přicházejí zpracovat to, co jim život přinesl, co bylo náročné psychicky, emočně i fyzicky, ale také pochopit vztahy, situace, uvolnit vazby k bývalým partnerům aj.
Terapie s duší je pro Tebe vhodná, pokud cítíš, že v životě potřebuješ něco odložit, uvolnit, změnit, pochopit, přijmout, odpustit. Ráda Tě provedu.

Můžu Ti být průvodcem na Tvé cestě ke KLIDU V PŘÍTOMNOSTI!

Prenatální komunikace

Osobní setkání / online

Pokud bys chtěla prožít intenzívní setkání s duší miminka, neváhej přijít na osobní prenatální komunikaci. Jsem tady pro Tebe. Je v pořádku, pokud Ti tato cesta není blízká, je v pořádku, když Tě osloví. Každý to máme jinak. I mi trvalo mnoho let, než jsem pochopila, že slyšet něco více než ostatní, není věc, kterou bych měla skrývat, ale naopak DAR, který může mnoha ženám a dětem pomoci.

Tohle setkání je cesta pro Tebe, pokud:

  • chceš vědět, co duše Tvého dítěte potřebuje, aby mu bylo dobře už v bříšku
  • chceš změnit, pochopit, uvolnit, propustit, co už Ty ani duše miminka nepotřebuje
  • chceš pomoct svému miminku v otočení
  • chceš se posunout dál a být – žít v RADOSTI
Dovol si plně vnímat RADOST ZE ŽIVOTA! Dovol si ŽÍT PŘÍTOMNOST!

Duše dítěte si terapii většinou vede samo, jako by chodilo vnitřní knihovnou Tvého světa a vytahovalo knihy s prožitky a emocemi, které mu ve Tvém emočním těle vadí a které si po narození nechce nést do života. Jsem pouze průvodcem, knihovníkem, který knihy podává a pomáhá číst a rozluštit a přepsat, co již není živé a radostné.

Dovol, aby se Tvé miminko KOUPALO V LÁSCE a ne v emocích, které jsou dávno minulostí!

Prenatální komunikace

online kurz

Od svého prvního těhotenství jsem si postupně zvykala na to, že občas na předporodní schůzce nebo přímo při porodu vnímám duši dítěte, která má potřebu něco ženě, své mámě, vzkázat. Zpočátku jsem s tím hodně vnitřně bojovala, ale postupně jsem tento dar komunikace přijala. V průběhu doprovázení žen k porodu jsem si také uvědomila, že je potřeba vnímat miminko a jeho potřeby už v těhotenství, ne až po porodu. Některé ženy chtěly doporučení, jak na to, a tak jsem postupně vedla workshopy prenatální komunikace.

Jednou mě oslovila jako dulu maminka Renáta. Její miminko mě požádalo, abych jí namalovala obrázek. Když jsem ho chtěla sbalit a předat, vnímala jsem, že to není vše, že ještě něco chybí. Úkol, který jsem zapsala, se stal vstupní branou pro celou sérii obrázků a úkolů, které Renáta postupně v průběhu těhotenství s láskou plnila. Obě jsme vnímaly, jak velký vliv to mělo na její duševní pohodu a klid v těhotenství i při porodu.

A tak vznikl první online kurz prenatální komunikace Dva v jednom

I ty se můžeš díky kurzu více propojit se svým miminkem a nachat se nést na vlnách zážítků.

NMA - harmonizace miminka

Newborn Movement Assessment (NMA) je metoda, jejíž základy jsem se naučila u Michelle Turner. Michelle je specialistka na pohybovou integraci a zakladatelka této metody. Pomáhá dětem po celém světě. Její metoda poskytuje rodičům a odborníkům možnost vyhodnotit pohybové vzorce dítěte a nabízí také nástroje pro stimulaci optimálního pohybu prostřednictvím jemného doteku. Pomocí základního testu se posoudí proces porodu, rotace v těle a poté se zahájí terapie pomocí jemného zdravého doteku, který vrací rotaci do kloubů, svalů a celého těla miminka. Dětem tato metoda pomáhá dosáhnout zvýšené pohyblivosti, úlevy od bolesti a optimálního zdraví. Pomáhá především dětem, které zažily těžší porod nebo porod císařským řezem, ale pro zajištění optimálního vývoje a pohyblivosti u miminka je vhodná pro všechny.

Dopřej svému miminku uvolnění v těle a svobodný pohyb.

Kde setkání probíhá?

NMA harmonizace miminka může proběhnout u Tebe doma nebo v Centru U Vesny v Českém Těšíně.

Délka setkání je 2 hodiny.

Cena je 800 Kč a benzín do místa bydliště 8 Kč za km.