Od roku 2007 jsem jako certifikovaná dula doprovodila při porodu více než 550 žen.
Hledáš i Ty průvodkyni v těhotenství a při porodu?
Chceš mít na porod hezké vzpomínky?
Ráda si s Tebou i Tvým partnerem popovídám na nezávazném setkání!

Předporodní příprava

Proč mít ucelené informace pro hezké těhotenství, porod a období šestinedělí? Informace podložené zkušenostmi?
Když se předem připravíš na to, co Tě čeká, nebudeš v dané situaci zaskočená a vše lépe zvládneš.
Pomůžu Ti doplnit a ujasnit, co ses už dozvěděla z internetu a knih a poskytnu Ti také spoustu praktických rad ověřených u mnoha žen.

Doprovod u porodu

Proč je dobré mít u porodu kromě svého muže ještě ženu, kterou znáš a máš k ní důvěru? Ženu, která ví, jaké to je rodit? Ženu, která Tě pohladí a povzbudí? Vždy na setkáních říkám, že u porodu 90% hraje roli psychická pohoda. Pak se u porodu vyplavují hormony, které tlumí bolest a přispívají k rychlému otevírání a zdravému přirozenému porodu.

Laktační poradenství

Je Tvé miminko nespokojené? Pláče a nemůže se přisát? Máš málo mléka nebo je pro Tebe kojení bolestivé? Potřebuješ pomoc, podporu, rady, jak na to?
I já jsem si prošla podobnými starostmi a vím, že to není jednoduché. I to je jeden z důvodů, proč už od roku 2006 pracuji jako laktační poradkyně a pomáhám ženám a dětem vrátit ztracený klid.

Manipulace s miminkem

Ráda bys své miminko hned po porodu správně nosila, zvedala, ukládala ke spánku? Můžeš si to se mnou nacvičit s manipulační panenkou ještě před porodem nebo s Tvým miminkem. V obou případech se můžeme setkat u Tebe doma nebo v Centru U Vesny v Českém Těšíně.

Ženské kruhy

Čekáš miminko a chtěla bys slyšet od jiných žen pozitivní porodní příběhy? Chtěla by sis vyjasnit svou představu o porodu? Načerpat inspiraci a zároveň v bezpečném kruhu vyslovit své obavy? Nebo už jsi porodila miminko a ráda bys sdílela svůj příběh?

Porodní bazének

Nabízím k zapůjčení porodní bazén La Bassine Professional. Je to bazének využívaný a ověřený desítkami tisíc žen po celém světě a ve své kategorii patří mezi nejoblíbenější. Je navržen tak, aby poskytoval svým tvarem, velikostí a měkkostí co největší komfort a intimitu ženě, která rodí.

S láskou Tě provedu těhotenstvím a porodem nebo se můžeme setkat při jiných příležitostech.